Paukšteliai čiulbėjo, senoliai kalbėjo

„Ežiukų“ grupės vaikai  šiandien apžiūrėjo Alkos muziejaus gyvūnų ekspoziciją, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Paukšteliai čiulbėjo, senoliai kalbėjo“!  Muziejininkė  supažindino su mūsų krašte žiemojančiais paukščiais, jų skleidžiamais balsais, lizdeliais, kiaušinėliais, minė mįsles, skaitė pasakas. Vaikai pasidalino savo žiniomis apie paukštelius, Jurgiukas muziejui padovanojo rastą lizdelį prie savo namų, papasakojo iš ko gali būti jis susuktas. Užsiėmimo pabaigoje vaikai  spalvino savo užduočių lapą su paukščiais.