Šiandien mūsų įstaigoje švenčiama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Šventėme sportiškai, atvyko kaimyninių Kaunatavos ir Upynos darželių vaikučių komandos. Vaikai smagiai pristatė savo komandas, sveikino Lietuvą eilėraštukais, azartiškai atliko trenerio Tomo paruoštas estafetes, žaidė futboliuką.
