Šiandien (balandžio 16 d.) vaikus aplankė Velykų Bobutė. Mokytojos su vaikais kalbėjo apie Velykas, jos simbolius, papročius ir tradicijas: Velykų šventimas, ką simbolizuoja kiaušinis, jo spalvų simbolinės reikšmės.
Vaikai minė mįsles, dainavo daineles, deklamavo eilėraščius apie pavasarį, Velykų Bobutę, Velykų zuikutį.
,,Nykštukų“ ir ,,Ežiukų“ grupių vaikai numargino po didžiulį kiaušinį, žaidė žaidimus.
Vaikai vaišinosi Velykų Bobutės atneštomis vaišėmis.
