„Ežiukų“ kelionė į ūkį

Senokai planavome apsilankyti kokiame nors ūkyje . Atšilus orams, bitelėms prinešus medaus, mus pakvietė į savo ūkį Laimonas Gailis, mūsų auklėtinio Dano tėtis.

     Berniukus sužavėjo ūkinis kiemas, įvairūs padargai, įrankiai, traktoriai, medžioklės trofėjai. Pasivažinėjimui pačiu didžiausiu ūkio traktoriumi neliko abejingos ir merginos.

     Aprodė Dano tėtis ir gyvulių ūkį, papasakojo kokios veislės veršiukus augina, kur jie gyvena žiemos metu, kas yra bandos vadas, kaip jis moka saugoti savo bandą. Išmokome ir mes pakviesti gyvuliukus prie miltų.

      Pamatėme kaip išgaunamas iš bitelių prinešto nektaro medus, kaip jis atakiuojamas, išsukamas, košiamas ir išleidžiamas į tarą. Medaus skonį išbandėme su šviežiu agurkėliu, barankėlėmis, bulkutėmis  –  kas gali būti skaniau už šviežų medų…

      Dėkojame Laimonui už pakvietimą, papasakojimą apie ūkio subtilumus vaikams suprantama kalba, vaišingumą, nuoširdumą.

Popietė ,,Velykų belaukiant“

Šiandien (balandžio 16 d.) vaikus aplankė Velykų Bobutė. Mokytojos su vaikais kalbėjo apie Velykas, jos simbolius, papročius ir tradicijas: Velykų šventimas, ką simbolizuoja kiaušinis, jo spalvų simbolinės reikšmės.

                 Vaikai minė mįsles, dainavo daineles, deklamavo eilėraščius apie pavasarį, Velykų Bobutę, Velykų zuikutį.

,,Nykštukų“ ir ,,Ežiukų“ grupių vaikai numargino po didžiulį kiaušinį, žaidė žaidimus.

                 Vaikai vaišinosi Velykų Bobutės atneštomis vaišėmis.

Mažos širdelės sveikina Lietuvą

   Mūsų daugiafunkcis centras įsijungė į Telšių rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio organizuojamą projektą „Mažos širdelės sveikina Lietuvą“.

Siuntėme nuotraukas, kuriose atsispindėjo mūsų vaikų kūryba Lietuvai.

Padarėme filmuotą vaikų sveikinimą iš savo įstaigos.

Pirmą kartą  prisijungėme visi darželiai, kurie dalyvavome projekte, per ZOOM  platformą gyvam  bendravimui su kitais vaikais, giedojome visi Tautinę giesmę, žiūrėjome vieni kitų pasirodymus ir sveikinimus.

Vasario 16-osios iniciatyva ” Mažos širdelės sveikina Lietuvą”

           Mūsų daugiafunkcis centras įsijungė į Telšių rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio organizuojamą projektą „Mažos širdelės sveikina Lietuvą“.

            Siuntėme nuotraukas, kuriose atsispindėjo mūsų vaikų kūryba Lietuvai.

            Sumontavome  filmuotą vaikų sveikinimą nuo savo įstaigos rajono įstaigoms. 

       Pirmą kartą  prisijungėme visi darželiai, kurie dalyvavome projekte, per ZOOM  platformą gyvam  bendravimui su kitais vaikais, giedojome visi Tautinę giesmę, žiūrėjome vieni kitų pasirodymus ir sveikinimus.

Priėmimas į ugdymo įstaigą

Prašymai pildomi adresu: https://svietimas.telsiai.lt/  pasirinkus Registracija. Vienu metu galima rinktis ne daugiau kaip dvi mokyklas (teikiant prašymą į bendrojo ugdymo mokyklas privaloma pasirinkti vieną mokyklą, kuri priskirta pagal deklaruotą gyvenamąją vietą, priešingu atveju prašymas grąžinamas tikslinti).

 Pagrindinis prašymų priėmimas:

  • į ikimokyklinio ugdymo grupes, priešmokyklinio ugdymo grupes nuo vasario 1 d. 9.00 val. iki balandžio 30 d.;

Padėk beglobiams gyvūnams

Telšių r. Ubiškės daugiafunkcio centro vaikų darželyje vyko gerumo akcija ,,Padėk beglobiams gyvūnams“. Akcijos tikslas- ne tik paremti beglobius gyvūnus, bet ir paskatinti vaikus rūpintis augintinių gerove, atkreipti dėmesį į opias augintinių problemas, kalbėti apie netinkamą elgesį su jais. „Telšių šuniukų namai“ darbuotojos atvyko kartu su nuostabiais dviem baltais samojedais ir parodė filmuką apie prieglaudos gyventojų kasdienines veiklas, priežiūrą.  

Dėkojame darželio vaikučiams, tėveliams ir visiems, kurie gausiai prisidėjo prie šios kilnios ir svarbios gerumo akcijos: pinigėliais, sausu maisteliu, konservais, paklotais, žaislais mūsų. Ačiū tariame ten dirbantiems savanoriams. Jei negalime pakeisti augintinių praeities – pabandykim pakeisti jų ateitį.