2024 m. sausio mėn. naujas vadovo pareigas pradėjusi Telšių r. Ubiškės daugiafunkcio centro direktorė Laima Viktoravičienė yra įgijusi humanitarinių mokslų anglų kalbos filologijos bakalauro laipsnį Latvijos Universiteto šiuolaikinių kalbų fakultete bei Kauno technologijos universiteto Socialinių mokslų fakultete – Viešojo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį.
Daugiau nei 25 metus išdirbusi anglų kalbos mokytoja Telšių „Kranto“ progimnazijoje, Telšių Vincento Borisevičiaus bei Žemaitės gimnazijose, Laima išbandė save ir kituose nacionalinio, tarptautinio lygio projektuose vykdant suaugusių švietimą, bendradarbiaujant 10 metų su Telšių švietimo centru, aktyviai įsitraukdama į anglų kalbos tobulinimo kursus pradedantiesiems bei pažengusiesiems Telšių miesto bendruomenėms bei įstaigų ir organizacijų darbuotojams. Ilgametė patirtis skatino tobulėti, įgyti dalykinių, vadybinių kompetencijų, siekiant jas ateityje efektyviai pritaikyti tiek asmeniniame, tiek profesiniame lygmenyje.
Laima tvirtai tiki, kad POKYTIS Ubiškės daugiafunkciame centre yra labai SVARBUS ir jis padės visai Ubiškės daugiafunkcio centro bendruomenei tobulėti, siekti ambicingų tikslų ir augti kaip komandai.
