Telšių r. Ubiškės daugiafunkcio centro vaikų darželyje vyko gerumo akcija ,,Padėk beglobiams gyvūnams“. Akcijos tikslas- ne tik paremti beglobius gyvūnus, bet ir paskatinti vaikus rūpintis augintinių gerove, atkreipti dėmesį į opias augintinių problemas, kalbėti apie netinkamą elgesį su jais. „Telšių šuniukų namai“ darbuotojos atvyko kartu su nuostabiais dviem baltais samojedais ir parodė filmuką apie prieglaudos gyventojų kasdienines veiklas, priežiūrą.
Dėkojame darželio vaikučiams, tėveliams ir visiems, kurie gausiai prisidėjo prie šios kilnios ir svarbios gerumo akcijos: pinigėliais, sausu maisteliu, konservais, paklotais, žaislais mūsų. Ačiū tariame ten dirbantiems savanoriams. Jei negalime pakeisti augintinių praeities – pabandykim pakeisti jų ateitį.
