Mūsų daugiafunkcis centras įsijungė į Telšių rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio organizuojamą projektą „Mažos širdelės sveikina Lietuvą“.
Siuntėme nuotraukas, kuriose atsispindėjo mūsų vaikų kūryba Lietuvai.
Padarėme filmuotą vaikų sveikinimą iš savo įstaigos.
Pirmą kartą prisijungėme visi darželiai, kurie dalyvavome projekte, per ZOOM platformą gyvam bendravimui su kitais vaikais, giedojome visi Tautinę giesmę, žiūrėjome vieni kitų pasirodymus ir sveikinimus.
