Mažos širdelės sveikina Lietuvą

   Mūsų daugiafunkcis centras įsijungė į Telšių rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio organizuojamą projektą „Mažos širdelės sveikina Lietuvą“.

Siuntėme nuotraukas, kuriose atsispindėjo mūsų vaikų kūryba Lietuvai.

Padarėme filmuotą vaikų sveikinimą iš savo įstaigos.

Pirmą kartą  prisijungėme visi darželiai, kurie dalyvavome projekte, per ZOOM  platformą gyvam  bendravimui su kitais vaikais, giedojome visi Tautinę giesmę, žiūrėjome vieni kitų pasirodymus ir sveikinimus.