Vasario 16-osios iniciatyva ” Mažos širdelės sveikina Lietuvą”

           Mūsų daugiafunkcis centras įsijungė į Telšių rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio organizuojamą projektą „Mažos širdelės sveikina Lietuvą“.

            Siuntėme nuotraukas, kuriose atsispindėjo mūsų vaikų kūryba Lietuvai.

            Sumontavome  filmuotą vaikų sveikinimą nuo savo įstaigos rajono įstaigoms. 

       Pirmą kartą  prisijungėme visi darželiai, kurie dalyvavome projekte, per ZOOM  platformą gyvam  bendravimui su kitais vaikais, giedojome visi Tautinę giesmę, žiūrėjome vieni kitų pasirodymus ir sveikinimus.