Padovanokime paukšteliams namelius
Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, daugiafunkcio centro vaikai, jų tėveliai, mokytojai, dalyvavome akcijoje ‚Padovanokime paukšteliams namelius“. Vaikiams buvo suorganizuota edukacija, kur galėjo patys išbandyti inkilėlio gaminimą. Išsiaiškinome kokių medžiagų reikia norint pagaminti inkilėlį.
Vieni vaikai laikė vinutes, kiti lenteles, dar kiti padėjo palaikyti, o kiti mokėsi teisingai laikyti plaktuką ir saugiai kalti. Ši edukacija vaikams suteikė daug džiaugsmo. Sunešti ir pagaminti inkilėliai buvo įkelti į medelius. Vaikai džiaugėsi, kad sugrįžę paukšteliai galės saugiai dėti kiaušinėlius ir perėti mažylius, kurie savo giesmelėmis džiugins visus.






